Jak z azbuky do latinky

(k fungování fóra - i bez registrace)
Uživatelský avatar
Packa
Příspěvky: 11379
Registrován: úte 02. bře 2010 11:21:27

Jak z azbuky do latinky

Příspěvekod Packa » úte 20. úno 2018 14:30:25

Haničko, prosím tě, vlákno, kde jsem si mohla převádět názvy kytek z azbuky do latinky, už není k dispozici?

Uživatelský avatar
HankaP
administrátor
Příspěvky: 4592
Registrován: čtv 03. pro 2009 3:55:29
Bydliště: Praha

Re: Jak z azbuky do latinky

Příspěvekod HankaP » úte 20. úno 2018 19:06:00

Heli, myslíš ten ConvertCyrillic.com? Mně se teď normálně otevřel - tak možná měl jen nějaký krátkodobý výpadek, jestli ti nešel...?
Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat) je věcný rozhovor nad tématem, jehož cílem není rozhodovat, ale věc pečlivě rozebrat z různých stran, shromáždit argumenty a připravit půdu pro rozhodnutí.
korektor.cz

Uživatelský avatar
Packa
Příspěvky: 11379
Registrován: úte 02. bře 2010 11:21:27

Re: Jak z azbuky do latinky

Příspěvekod Packa » úte 20. úno 2018 19:18:28

Haničko, já ho vůbec v Obsahu fóra nemám. Prošla jsem všechna témata a nikde jsem to vlákno nenašla. Bývalo ve veřejném fóru hned pod Gesnerkama.
Díky za odkaz, uložila jsem si ho mezi oblíbené.

Uživatelský avatar
HankaP
administrátor
Příspěvky: 4592
Registrován: čtv 03. pro 2009 3:55:29
Bydliště: Praha

Re: Jak z azbuky do latinky

Příspěvekod HankaP » úte 20. úno 2018 20:05:26

Tak už je tam zpátky - to bylo nedopatření - chyba v nastavení skupinových oprávnění fór... :-(
Děkuju za upozornění, Helenko - já ho tam totiž pořád měla, tak jsem na to nepřišla.

A prosím, kdybyste na něco takového kdokoliv přišli - něco není, nejde, chová se jinak apod., pište mi to, budu vám vděčná. (Jo, že nejdou vkládat fotky v galerii, vím... snad už na ni taky dojde...)
Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat) je věcný rozhovor nad tématem, jehož cílem není rozhodovat, ale věc pečlivě rozebrat z různých stran, shromáždit argumenty a připravit půdu pro rozhodnutí.
korektor.cz