Čo nám práve... (slina přinese :-)

Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Babetta » úte 01. čer 2010 10:21:17

Čau Bubu, moc nechodíš.

Uživatelský avatar
mikina
Příspěvky: 8722
Registrován: pon 01. bře 2010 21:22:44
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod mikina » úte 01. čer 2010 10:25:17

no Babett, to je teda hromada masa co???? já na maso moc nejsem, ale teď jsem naložila v sobotu krkovičku a grilovali jsme ji u kámošky venku, taky to byla bašta.......

Uživatelský avatar
mikina
Příspěvky: 8722
Registrován: pon 01. bře 2010 21:22:44
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod mikina » úte 01. čer 2010 10:25:42

Bublinko ahoooooooooooooj....co baráček, už v pohodě?? nebo pořád makáte?

Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Babetta » úte 01. čer 2010 10:27:49

mikina píše:no Babett, to je teda hromada masa co???? já na maso moc nejsem, ale teď jsem naložila v sobotu krkovičku a grilovali jsme ji u kámošky venku, taky to byla bašta.......

a naložené kuřecí křidýlka na grilu ..hmmmm. .. mám hlad. ... jdu vařit.

Uživatelský avatar
Bublinka
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 18. bře 2010 13:11:11
Bydliště: Proseč nad Nisou

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Bublinka » úte 01. čer 2010 10:34:41

čus košky, řemeslnící jsou zatím z baráku pryč, gruntuju nejdřív byt, potom půdu a pak sklep, od bourání koupelny a wc je jemný prach úplně všude, jsem už dost utahaná a s holkou toho moc neuklídím, tak dělám jak to jen jde.....zdravím, teď už se ukážu častěji...pá. Bublifuk

Uživatelský avatar
mikina
Příspěvky: 8722
Registrován: pon 01. bře 2010 21:22:44
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod mikina » úte 01. čer 2010 10:42:48

Babetta píše:
mikina píše:no Babett, to je teda hromada masa co???? já na maso moc nejsem, ale teď jsem naložila v sobotu krkovičku a grilovali jsme ji u kámošky venku, taky to byla bašta.......

a naložené kuřecí křidýlka na grilu ..hmmmm. .. mám hlad. ... jdu vařit.

hele já mám hlad, ale menža dneska slíbil udělat vepřové řízečky s novýma bramborama a salátkem....ale to až tak v pět. tak prosím nedělet chutě jo???? :475:

Uživatelský avatar
mikina
Příspěvky: 8722
Registrován: pon 01. bře 2010 21:22:44
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod mikina » úte 01. čer 2010 10:43:38

Bubli to věřím. jak nám dělali okna, tak to byl bordel všude......ale měli to hotovo za asi 10 dní......

Uživatelský avatar
Pavla
Příspěvky: 215
Registrován: pon 17. kvě 2010 22:45:55

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Pavla » úte 01. čer 2010 12:14:32

mikina píše:
Babetta píše:
mikina píše:no Babett, to je teda hromada masa co???? já na maso moc nejsem, ale teď jsem naložila v sobotu krkovičku a grilovali jsme ji u kámošky venku, taky to byla bašta.......

a naložené kuřecí křidýlka na grilu ..hmmmm. .. mám hlad. ... jdu vařit.

hele já mám hlad, ale menža dneska slíbil udělat vepřové řízečky s novýma bramborama a salátkem....ale to až tak v pět. tak prosím nedělet chutě jo???? ::

Já já bych taky chtěla manžela kterej umí vařit :-)
Ten můj umí uvařit akorát rohlík s máslem :-)))

Uživatelský avatar
mikina
Příspěvky: 8722
Registrován: pon 01. bře 2010 21:22:44
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod mikina » úte 01. čer 2010 12:16:12

Pavli musím to přiznat, ale od menži mi to kolikrát chutná více. Možná proto, že u toho nemusím pořád stát a příjdu k hotovému. No už se těším.....
nejlepší ale je, když vaří něco co ještě nedělal a volá mi do práce, jak to má udělat.....se mi tady chlapi pak smějí, co že to mám za hovory..........

Uživatelský avatar
Pavla
Příspěvky: 215
Registrován: pon 17. kvě 2010 22:45:55

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Pavla » úte 01. čer 2010 12:23:29

No to musí být super takové rozhovory. Ale snaha se cení :-)))

Uživatelský avatar
JarkaMirka
Příspěvky: 822
Registrován: čtv 18. bře 2010 7:31:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod JarkaMirka » úte 01. čer 2010 12:25:44

mikina píše:no já mám dojem, že tys tady dlouho nebyla. já koukám každý den, ale psát nemusím

já také dost často jen nakouknu, přelouskám co je nového a kolikrát hned odcházím, páč můj pc je opravdu v havarijním stavu a k tomu to naše úúúžasný připojení a malér je tu.....

Uživatelský avatar
JarkaMirka
Příspěvky: 822
Registrován: čtv 18. bře 2010 7:31:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod JarkaMirka » úte 01. čer 2010 12:28:39

mikina píše:no pozve se celá rodina (manžel má fakt velkou rodinku. Pořádá to jeho mamina). scházíme se tak kolem poledne, máme objednanou bečku piva, dětem se vymýšlí nějaké soutěže, prostě pohodička. no a odpoledne se smaží vaječinka. Už teď má tchýně nasbíráno 130 vajec, takže myslím žeto bude hodně zajímavé. Jen aby vyšlo to počasí

tak to musí být dobrá rodinná pařba..... každý si užije..... jak já bych zase po dlouhé době ráda viděla svou rodinu ;o(((( ááááááááááááách jooooooooooo ;o(((

Uživatelský avatar
mikina
Příspěvky: 8722
Registrován: pon 01. bře 2010 21:22:44
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod mikina » úte 01. čer 2010 12:28:44

Jaruš tak to nezávidím, si nedovedu představit, že bych byla bez možnosti psát na netu......už je to taková moje "velká" závislost......a dneska jsem se koukala na netu na fotky, co mi mají za chvíli kvést, tak mněto tak chytlo,že snad ještě dneska budu přesazovat z perlitu lístky (už tam mají dost velké rozetky. jsem na ně kapánek zapomnělo no...)

Uživatelský avatar
mikina
Příspěvky: 8722
Registrován: pon 01. bře 2010 21:22:44
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod mikina » úte 01. čer 2010 12:29:56

Jaru to bydlíš někde daleko???? jo a takové dobré rodinné vztahy jsou jen z jejich strany (myslím menžovu), moji rodinní příslušníci na mě kašlou a je to vidět......vůbec nikoho nevidím

Uživatelský avatar
mikina
Příspěvky: 8722
Registrován: pon 01. bře 2010 21:22:44
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod mikina » úte 01. čer 2010 12:31:05

Pavla píše:No to musí být super takové rozhovory. Ale snaha se cení :-)))

no když už vím, že to bude o vaření, tak pokud můžu jdu do skladu.....tam se to dá, i když už i holky ve skladu se uchechtávají, že menža zase vaří........
ale není to tak často to se jen zdá

Uživatelský avatar
JarkaMirka
Příspěvky: 822
Registrován: čtv 18. bře 2010 7:31:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod JarkaMirka » úte 01. čer 2010 12:33:26

Maruško, tak to já bych chtěla taky na nějaké rostlinky zapomenout, ale to se mi zatím nemůže stát páč vše tahám očima, abych už mohla něco dělat s fialama... kromě toho jsem s hrůzou zjistila, že ikdyž mám šíleně nasyslíno, tak bych toho chtěla mnohem víc a víc a víc a .......... nevím o někom??? ;o))))))

Uživatelský avatar
JarkaMirka
Příspěvky: 822
Registrován: čtv 18. bře 2010 7:31:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod JarkaMirka » úte 01. čer 2010 12:36:08

mikina píše:Jaru to bydlíš někde daleko???? jo a takové dobré rodinné vztahy jsou jen z jejich strany (myslím menžovu), moji rodinní příslušníci na mě kašlou a je to vidět......vůbec nikoho nevidím

no bydlím daleko.... před 3-mi roky jsem se přestěhovala ze severních Čech na jih!!!!!!! já mám se svou rodinou dobré vztahy, ale buhužel ta dálka... jen doufám, že teď v červnu dorazí k nám mamka.... víš zdejší samota mě dohnala k pošukaření po fialkách ;o))))

Uživatelský avatar
mikina
Příspěvky: 8722
Registrován: pon 01. bře 2010 21:22:44
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod mikina » úte 01. čer 2010 12:37:29

jo tak to se nám stává běžně, že toho chcem čím dál víc......já doufám že mi menža postaví tu zimní zahrádku abych je měla všechny kam umístit.......no ale to budu muset ještě přesvědčovati

Uživatelský avatar
mikina
Příspěvky: 8722
Registrován: pon 01. bře 2010 21:22:44
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod mikina » úte 01. čer 2010 12:38:58

tak to je blbý, že bydlíte od sebe daleko....zvlášť když máte super vztah......a mamča určitě přijede....

Uživatelský avatar
JarkaMirka
Příspěvky: 822
Registrován: čtv 18. bře 2010 7:31:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod JarkaMirka » úte 01. čer 2010 12:39:47

mikina píše:Jaruš tak to nezávidím, si nedovedu představit, že bych byla bez možnosti psát na netu......už je to taková moje "velká" závislost......a dneska jsem se koukala na netu na fotky, co mi mají za chvíli kvést, tak mněto tak chytlo,že snad ještě dneska budu přesazovat z perlitu lístky (už tam mají dost velké rozetky. jsem na ně kapánek zapomnělo no...)

to víš, že i pc komunikace mi chybí, ale hold to budu muset vydržet, teda jestli to vydrží i pc... na novej není.... tak se s ním denně peru aspoň o chvilku, aby vydal nějaké info...