Čo nám práve... (slina přinese :-)

Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Babetta » čtv 25. lis 2010 15:55:38

Janli, bych se smíchy počurala...tvoje prsy na něj působily asi jako na Helenku vrtačka. :266:

Uživatelský avatar
Barča 27
Příspěvky: 163
Registrován: úte 02. lis 2010 13:39:44
Bydliště: okr. Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Barča 27 » čtv 25. lis 2010 16:07:11

No teda holky...jak tady čtu ty vaše příspěvky téma zubař...no mně je zle jen při pohledu na to slovo "zubař"
Vždycky říkám,..raději bych šla rodit...zubař...to je moje noční můra..vždycky tam jdu s horečkou a odcházím s ještě větší....:o((
A to pří mé smůle mi vypadla předevčírem blomba...no jo..nemám žvýkat žvýkačky...:o//...vlastně jsem si ji vytáhla...:o((
Takže pondělí je má cesta...směr zubař..no už teď hořím..I když pan zubař je mladý a milý...no je to fóbie...ale on už ví,že mi do huby bez umrtvení nesmí sáhnout...
tak aspoň tohle mám jisté....:o))

Uživatelský avatar
Packa
Příspěvky: 11379
Registrován: úte 02. bře 2010 11:21:27

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Packa » čtv 25. lis 2010 17:27:14

Jen jsem si odskočila ke sporáku uvařit polévku z hlívy na způsob drškovky, a vy už jste tady i počůrané smíchy :9851: . Ti doktoři vás všechny dostávají do varu :266: .
Za mne si to prožívá manžel. Byl včera na kontrole u zubařky, jestli už má inplantáty pevné, aby mu nasadila zuby na pevno. Zjistila, že mu jeden inplantát vypadl, tak mu znova rozřezala pusu a dávala mu nový. Zase musím vařit měkkou stravu, páč má pusu plnou stehů.

Uživatelský avatar
pewi
Příspěvky: 620
Registrován: sob 10. dub 2010 14:34:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod pewi » čtv 25. lis 2010 23:26:05

Tak tohle vůbec neřikej, mě tohle čeká taky, už od přírody nemam narostlé obě dolní pětky a čekají mě implantáty:( nějak nejsem schopná vůbec kvůli tomu k zubaři dojít. Prosím, jestli to není tajné, kolik ho to stálo? A jak dlouho už trpí?

Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Babetta » pát 26. lis 2010 10:15:35

Upřimě liituji každého, kdo má se zuby problémy. Dost jsem si prožila jako děcko a ještě není konec. Jenže já si, Helenko, nebudu nechávat dělat inplantáty, na to jsem příliš velká baba. Raději si dám udělat klapáky. bojíím, bojíím...

Uživatelský avatar
Packa
Příspěvky: 11379
Registrován: úte 02. bře 2010 11:21:27

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Packa » pát 26. lis 2010 10:19:13

Pewi, cena není tajná, je to cca 12.000,- za jeden inplantát. Manželovi dělali celou horní čelist, protože už tam nemá ani jeden zub. Má silnou parodontózu, dělali mu i novou kost. Dělají mu to už rok, protože se dlouho čekalo než ta kost doroste a zpevní. Pak ty inplantáty taky nějaký měsíc než se na to dají zuby, atd... Pokud Tě čekají dva zuby do zdravé dásně, nebude to takový horror. Držím Ti pěsti.

Uživatelský avatar
Packa
Příspěvky: 11379
Registrován: úte 02. bře 2010 11:21:27

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Packa » pát 26. lis 2010 10:25:04

Betty, můj muž ty klapáky zatím nosí, ale hodně ho to omezuje.

Uživatelský avatar
Evuška
Příspěvky: 10030
Registrován: úte 02. bře 2010 16:08:00
Bydliště: Poděbrady

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Evuška » pát 26. lis 2010 11:29:04

Ahojky,já mám teda zuby celkem v pořádku(ťuk ťuk),ale mám kamaráda s klapákama silného kuřáka a co ten dokáže udělat s jídlem...kila pálivých papriček a pepře a pikantních past a kdovíjakých pochutin,protože má podle mě sníženou chuťovou citlivost.Ale asi to bude i tím kouřením.Já si ochutit jídlo tak,jako on,tak mi huba zcepení a do smrti můžu jíst polystyren a bude mi to jedno.
A další kamarádka,má známou zubařku a ta jí řekla,aby dokud to jde, si nedala ty implantáty,že nikdo nezaručí,že se "ujmou".
Tak to jsou moje příspěvky a la jedna paní povídala a jdu něco hodit do hrnce:-)

Uživatelský avatar
Packa
Příspěvky: 11379
Registrován: úte 02. bře 2010 11:21:27

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Packa » pát 26. lis 2010 12:18:41

Evuško, ono je to složité a různé případ od případu. Manžel věděl předem do čeho jde a chtěl to za každou cenu. Řekla bych, že je to trochu o sebevědomí, o pocitu a taky o ješitnosti. Je dospělý a asi ví co chce, za čím jde. To víš, že jsem mu to rozmlouvala. Já bych do toho asi nešla, ale těžko to posoudím, když nejsem v jeho situaci.

Uživatelský avatar
JarkaMirka
Příspěvky: 822
Registrován: čtv 18. bře 2010 7:31:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod JarkaMirka » pát 26. lis 2010 12:20:16

Já jsem měla prima zubaře, kterého jsem se nebála, páč jsme navzájem věděli, co od sebe čekat.......ale stěhováním jsem se musela porozhlédnout jinde..... a je fakt, že nynější zubařka je trochu rasík, ale s jejím přístupem to docela jde zvládnout!!! Akorát příští týden jsem objednaná k zubnímu chirurgovi na 8 ;o(((( už teď mám pr... sevřenou.... snad to přežiju.....

Uživatelský avatar
Martinica
Příspěvky: 2854
Registrován: sob 06. bře 2010 18:31:13
Bydliště: Brno

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Martinica » pát 26. lis 2010 13:52:15

Ahojík.. žvejkačky se neboj, ta vytáhne jen to, co nedrží. To se musí spravit. Já mám zatím zuby až nečekaně ok, přiměřeně, a jsem za to vděčná. Je to velký problém jinak..
- Dnes jsem se chytila s mužem, docela fest.. je silný kuřák, přestože má vyhrazený prostor na verandě, kde vlastně přebývá, tak se to táhne do celého bytu a je to šílený.. i v jiné místnosti mám hnědé proužky na prádle, co je v zavřené skříni, neuvěříte.. tak si to můžete vybavit. Jak se mluví o kouření, tak je nepříčetnej a vyčte mě kdeco.. je mně z toho nanic, to se nedá dejchat, musím zavírat dveře. Kdysi jsem kouřila, tak vím, jak jsou bezohlední, ale dnes mě to už děsně vadí. Taky máte ten problém doma ?
:350: :9900: :4826: :2126:

Uživatelský avatar
Evuška
Příspěvky: 10030
Registrován: úte 02. bře 2010 16:08:00
Bydliště: Poděbrady

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Evuška » pát 26. lis 2010 16:24:57

U nás nikdo nekouří,ale syn dělá číšníka a když přijde po směně domů,smrdí všechno.Hodila bych do pračky i jeho.
Kouřil můj taťka a směl kouřit jen na půdě.Vždycky,když šel večer dolů,dával nám pusu na dobrou noc... dodneška si ten smrad pamatuju:-(

Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Babetta » pát 26. lis 2010 17:58:49

Marti, s tím prádlem ti to ráda věřím. Když umřel tatínek, který byl silný kuřák, likvidovali jsme pozůstalost a přesně tak vypadalo jeho ložní prádlo i ostatní světlé věci ve skříních... hnědý pruh. Přestěhovala jsem k sobě jeho starý obyvák. Pečlivě jsem ho vymyla, napajcovala leštěnkou, ale stejně jsem ho nejméně rok větrala, protože byl tak promořený cigárama. My s manžou oba kouřili, ale taky oba přestali. On chce nové auto a já zase jiné věci. Za cigarety dnes člověk dá majlant a není z toho nic jiného než právě ten smrad a na zdraví to taky nepřidá.

Uživatelský avatar
pewi
Příspěvky: 620
Registrován: sob 10. dub 2010 14:34:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod pewi » sob 27. lis 2010 0:14:38

Paci děkuju moc a kde si to nechal dělat? Že bych si klidně i někam dojela, protože mě řekli 20tis za jeden zub... hmmmm... Jelikož jsem ještě student (a asi jsem tu teda nejmladší, jak to tak čtu...), tak na to fakt nemam. To, že se to nemusí ujmout jsem taky slyšela, je to risk no, ale kdybych si v mým věku nechala udělat třeba můstek, tak si zbytečně zničím 4 zdravé zuby...

Já naštěstí nekouřím a přítel taky ne, ale táta kouřil, ale to jsem byla ještě hodně malá, a vadí mi to. Pokud je někde zakouřeno, tak do dvaceti minut brečim a pálej mě oči.

Uživatelský avatar
mikina
Příspěvky: 8722
Registrován: pon 01. bře 2010 21:22:44
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod mikina » sob 27. lis 2010 8:15:00

teda tady se to rozjelo na téma zubař......
tak já už mám zuba spravenýho, taky mi ho mudra zase opíchala, že to mám blízko krčku, tak abych se jí nemlela (samo jsem jí byla vděčná). byla jsem na rentgenu, aby zjistila, v jakém stavu mám celou čelist. No na to kolik mi je, docela úděs......se pořád vymlouvám, že je to po babičce :2124:
no a když mi tam nastavovala tu hmotu - nechtěla jsem dozadu korunku, tak prej ať si to zkusím, jestli mně to nikde netlačí, párkrát to opravila a pak už to bylo fajn....jenže tím jak jsem měla umrtvenou hubu, tak jsem prostě pořádně nezavřela klapačku a teď mi tam ta výška zubu vadí....no jo, jsem nějaká divná asi... :11953: :11953:

Uživatelský avatar
mikina
Příspěvky: 8722
Registrován: pon 01. bře 2010 21:22:44
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod mikina » sob 27. lis 2010 8:17:53

a téma cigárka - naši kouřili strašně moc oba dva. přitom ani neotevřeli okna, takže když jsem přišla do bytu tak jsem si připadala jako v té pohádce kde říkají - Mlha předemnou, mlha za mnou.
cigára nesnáším, nemůžu sedět ani v restauraci kde se kouří (teda usedím tam, ale je to hrůza, taky mi slzí oči a pořád kuckám)
menža doma kouří, ale tím že chodí pozdě domů, tak maximálně 3-4 cigárka za den (zbytek vykouří venku)...

Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Babetta » sob 27. lis 2010 9:39:23

Dobrý den přeji všem kdo mají zuby v pořádku i těm ostatním... :4225:
Miki, kouřit v místnostech, kde jsou nekuřáci a ještě navíc kde jsou děcka, by se nemělo. To je od kuřáků sobecké. A máš pravdu, nemám moc ráda hospody, jdu si posedět s přáteli moc, moc málo, vadí mi právě dráždění očí kouřem z cigár a na to, že jsme městečko o počtu obyvatel kolem 4000, je tu 11 hospod!!!! Jedny potraviny zkrachovaly, ale hospy se drží pořád. Protože je tu velká nezaměstnanost, ani jedna hospa není z těch lepších, jsou to samé knajpy kam chodí právě ti nezaměstnaní vysedávat celé dny... nechápu kde na to berou. To je katastrofa ! Od nového roku jsem taky nezaměstnaná, že bych posílila jejich řady v hospách???? :116:

Uživatelský avatar
pewi
Příspěvky: 620
Registrován: sob 10. dub 2010 14:34:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod pewi » sob 27. lis 2010 11:28:04

že bychom zahájily nové téma nezaměstnanost? No, taky to kolem sebe všude vidím, ... přítel, spousta kamarádek, ještě, že švagrová je na mateřské... děsný a brigády stojí za prd a za houby:(

Uživatelský avatar
janli
Příspěvky: 3739
Registrován: čtv 11. lis 2010 21:36:58
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod janli » sob 27. lis 2010 13:47:08

Jo,taky jsem si to prožila!Pro mě byl nejhorší ten pocit osobního selhání,i když jsem za to sama nemohla.Prostě jsem byla odejita jako plno jiných.Ustála jsem to dvakrát v životě.Nakonec to dopadlo tak,že jsem raději šla do důchodu o rok a půl dříve.Tyhle starosti už tedy nemám(mám zas bohužel jiné)a všem,kterých se něco takového týká přeji upřímně pevné nervy a nenechat se dostat do kolen.Zase bude lépe.......a život přece stojí za to žít! :8653: jak říká ten jeden pán.......

Uživatelský avatar
DasaM
Příspěvky: 291
Registrován: pát 16. črc 2010 12:11:47
Bydliště: Ostrava

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod DasaM » sob 27. lis 2010 14:23:57

Ahoj holky!
Na svých 52 let mám docela dobré zuby-jen jednu blombu,ale své jsem si užila s osmičkami,které jsem musela dát sekat,to kladivko ještě cítím dnes,a to mi ještě dvě osmičky nevylezly :9850:
Cigarety kouřím dvě denně-při kávičce :475:
Babett,já jsem ráda,že jsem v plném invalidním důchodu,nebot´bych tu práci dnes nezvládla.Už druhý měsíc sice si přivydělavám a to jen na čtyři hodiny denně a jak je mi špatně tak nejdu,doufám,že nějaký pátek vydržím. :8697: