Čo nám práve... (slina přinese :-)

Uživatelský avatar
Evuška
Příspěvky: 10030
Registrován: úte 02. bře 2010 16:08:00
Bydliště: Poděbrady

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Evuška » pát 17. pro 2010 23:28:26

Tak v 11 jsem v plném pracovním nasazení a většinou mi začíná šrotovat,cože to bude k obědu? :-)Takže ten pořad neznám.U televize se vyskytuju ojediněle a to tak po deváté večer.

Teda vypadá to,že už doma nemáme kudy chodit,ale znáte to.Jeden den uklidím v obýváku,druhý den třeba chodbu,další den koupelnu,pak ložnici a zjistím,že už ten obývák je zas neobyvatelný a tak pořád dokola.Buď na tom strávím celý víkend a je to v cajku všechno najednou,nebo sice postupně,ale čurbes průběžně všude.Stejně hotová práce není vidět,tak co se stresuju.Že jo:-))

Uživatelský avatar
modrakocka1
Příspěvky: 10024
Registrován: úte 02. bře 2010 7:44:01
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod modrakocka1 » sob 18. pro 2010 8:24:37

já taky na telku moc nekoukám, ale na tohle jo. většinou u toho žehlím. A fakt se podívej aspoň jednou

Uživatelský avatar
pewi
Příspěvky: 620
Registrován: sob 10. dub 2010 14:34:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod pewi » sob 18. pro 2010 10:14:29

Tady je kus dílu Máte doma uklizeno?, jen pro ukázku, nevim proč je tam jen kus, ale ty další 2 jsou hned vedle toho videa, tak kdyby ses chviličku u počítače nudila:)

http://www.youtube.com/watch?v=3VdJ0ptb ... playnext=1

Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Babetta » sob 18. pro 2010 11:02:18

Kočko, jeden díl jsem taky viděla. Bylo to na blití, fůůůůj!
Jo a Evi, můžu tě uklidnit, mám doma uklizeno jen když u nás nejsou děcka a ty jsou u nás skoro denně. Včera jsem zase dělala babku hlídačku na noc . Před chvilkou odešli...

Uživatelský avatar
Martinica
Příspěvky: 2854
Registrován: sob 06. bře 2010 18:31:13
Bydliště: Brno

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Martinica » sob 18. pro 2010 12:33:27

Pár věcí k tomu úklidu.. bývala jsem docela leskulinka, ale to už je pryč. Taky jsem si všimla, že dost mluví o nepořádku, co to mají doma naleštíno, prakticky není co uklízet.. a to nemyslím nás. Kdysi jsem si umínila, že konečně udělám úplně všechno, aby nebyly žádný dluhy, a taky jsem udělala. Následovně jsem měla dva šokující pocity - jednak ten byt vypadal jaksi mrtvě a neobydleně, vůbec se mě to nelíbilo. A druhý šok byl, že prach, co jsem ráno utřela, už se zase zvolna ukládá... v ten okamžik jsem si uvědomila, že pro tohle svůj život nežiju. Nemusíme být doslova podle hesla - bor..el v bytě, zdravý dítě.. ale já doma žiju, a taky mám zvířátka, co dost můžou. Takže hlavně žiju, a neleštím.
:350: :8653: :1709:

Uživatelský avatar
modrakocka1
Příspěvky: 10024
Registrován: úte 02. bře 2010 7:44:01
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod modrakocka1 » sob 18. pro 2010 12:38:55

Marti přesně tak. Ono s malým děckem a zvěří to nejde mít doma jako v muzeu. A hlavně mě to nebaví abych nedělala nic jiného než chodila a koukala jestli někde není obtisk ručky nebo nedejbůh nějaký drobek :538:

Uživatelský avatar
Evuška
Příspěvky: 10030
Registrován: úte 02. bře 2010 16:08:00
Bydliště: Poděbrady

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Evuška » sob 18. pro 2010 12:53:02

Holky,jsem v šoku...zkoukla jsem to video a to je děs.Ovšem teď mám pocit,že mám doma uklizeno.Děkuju:-) Jdu se věnovat jiným věcem.Ale abych si za pět let ty dámy nemusela pozvat:-))

Uživatelský avatar
Evuška
Příspěvky: 10030
Registrován: úte 02. bře 2010 16:08:00
Bydliště: Poděbrady

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Evuška » sob 18. pro 2010 12:54:13

Kočko,lepší drobek,nežli bobek.Což jsem měla pocit,že v tý televizi zatajili.

Uživatelský avatar
ludka1
Příspěvky: 626
Registrován: úte 23. bře 2010 15:02:01

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod ludka1 » sob 18. pro 2010 16:52:24

tak takýto bordel mala naša pani suseda, kandidujúca za poslankyňu do mestského zastupitelstva. Všetko čo sa objavilo pri kontajneroch a bolo čo i len trochu použitelné, tak to všetko dovliekla do pivnice pod schody.
Vedla otravy na potkany mala poukladané potraviny v pivnici, tam si urobila špajzu, no hnus.

Moj synovec, vynosil miesto nej strašne veľa vecí do kontajnera, ale to čo bolo pod schodiskom to nebol ochotný vyniesť, lebo niekde presakovala voda od prasknutého potrubia a ešte tam bol aj smrad, ale jej povedal, že keď to nebude odpratané tak, že zavolá mestskú televíziu.

Ja som zavolala na bytový podnik a jeden ich referent si to prišiel odfotografovať a pritom ona rozprávala, kto je ako čistotný v dome.

Uživatelský avatar
Packa
Příspěvky: 11379
Registrován: úte 02. bře 2010 11:21:27

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Packa » sob 18. pro 2010 17:43:48

Dobrý večer, zase vám změním téma bo..el.
Chci se vám svěřit se svým úžasným dojmem ze včerejšího koncertu. Hrál nám hodinu a půl Pavel Šporcl s kapelou Romano Stilo. Ještě teď, když o tom píšu, mi vstávají chlupy na těle. Bylo to něco neposatelného. Aula VUT byla narvaná k prasknutí, i když to bylo jen pro zvané. Po skončení přišel Pavel Šporcl mezi lidi a na přání podepisoval CD těm, kdo si je koupili. Hrál opět v tmavomodrém šátku na modré housle.

My jsme měli jít teď v 19 hodin zase na koncert sboru, kde zpívá dcera, ale právě mi volala, že jí sbormistryně poslala domů, protože je Hanka nakřapaná. Pojedeme, až bude zdravá, oni mají v tomto období koncertů více.

Přeju hezký večer :4039:

Uživatelský avatar
Martinica
Příspěvky: 2854
Registrován: sob 06. bře 2010 18:31:13
Bydliště: Brno

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Martinica » sob 18. pro 2010 17:50:28

Evuška píše:Kočko,lepší drobek,nežli bobek.Což jsem měla pocit,že v tý televizi zatajili.

Nebudeš věřit, ale už jsem viděla o hodně horší, ač k nevíře... nemáte tušení, co obnáší pelechy narkomanů, a lidí, co sice neberou, ale bydlí podobně.. sporák, co na něm nejde vařit pro tu vejšku, místnost, kde nejde projít, a přitom by stačilo to jen vynést do kontyšu. To už je asi o psychiatra.
:3152: :6411: :538:

Uživatelský avatar
Martinica
Příspěvky: 2854
Registrován: sob 06. bře 2010 18:31:13
Bydliště: Brno

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Martinica » sob 18. pro 2010 17:52:40

jj, Šporcl je fajn, a umí... mám ty naše houslisty moc ráda.
:4225: :1709: :475:

Uživatelský avatar
pewi
Příspěvky: 620
Registrován: sob 10. dub 2010 14:34:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod pewi » sob 18. pro 2010 18:34:19

Já jsem byla před pár lety na jedný brigádě, odečítali jsme spotřebu vody a elektřiny v bytech a v jednom bytě.... no to teda byla síla, jen maličké uličky, aby se dalo projít k nejvíce potřebným věcem jako je záchod a kus postele... Ta pani snad sbírala uplně všechno!!! Děsný, odpadky, pet flašky a hory a hory novin a na nich dvoucentimetrový nános prachu a když jsem jí jednu tu hromadu málem schodila, tak byla ještě nepříjemná... a přitom jako docela mladá ženská. Ta by ty dvě pani rozhodně potřebovala

Uživatelský avatar
Evuška
Příspěvky: 10030
Registrován: úte 02. bře 2010 16:08:00
Bydliště: Poděbrady

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Evuška » sob 18. pro 2010 19:20:29

Před mnoha a mnoha lety jsem dělala pečovatelku u jedné "paní lékárníkové".To byla taky síla.Bordel,zima,ona zahrabaná v hnusných špinavých peřinách,všude takové ty lahvičky se zabroušeným špuntem a v nich smrduté stoleté cosi,nádobí plesnivé...no hrůza.Vlítly jsme na to celá banda a baba brečela,ža jí to vyhazujem,že nic nenajde.Ale my už se tam pak nebály chodit:-)

Uživatelský avatar
modrakocka1
Příspěvky: 10024
Registrován: úte 02. bře 2010 7:44:01
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod modrakocka1 » sob 18. pro 2010 19:36:22

jo člověk si pak říká, když to vidí jak v tom ty lidi můžou žít. Jak tam můžou spát, vařit nebo se koupat. Já vlézt do takového hnusu tak asi umřu na místě

Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Babetta » sob 18. pro 2010 19:40:47

U nás je jeden domkař, docela mladý chlap, počítám má asi 35 - 45. Věk se těžko určuje, protože vypadá taky jak bezdomovec i když domek má. Jenže domek už je až po půdu zavezený kdejakým nepotřebným harampádím co on sváží ze skládek a z kontejnerů. Nemá kde bydlet a tak bydlí společně s malou fenkou venku v takové dřevěné kadibudce. Fenka má tak 2 -3 x do roka štěňata, kdo ví co s nima ten chlap dělá. Maso je maso. Kolem jeho domu je obrovská skládka už taky, líhniště potkanů...už to kdosi taky byl vyfotit, ale nic se neděje.

Uživatelský avatar
modrakocka1
Příspěvky: 10024
Registrován: úte 02. bře 2010 7:44:01
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod modrakocka1 » sob 18. pro 2010 19:47:52

Babet tady u nás v zahrádkách taky bydlí bezdomovci se psema. Čuba taky věčně má štěňata, ale nikdo je nikdy neviděl, aby je venčili. myslím, že to čuba vrhne a jak to trochu povyroste tak to sežerou. každou chvíli tam jezdí hasiči, páč se vždycky ožerou jak dobytek a pak jim to tam hoří od vajglů. dokonce si ten jeden dědek loni jak byl nametený vychrstl vařicí olej do rozkroku, tak byl nějakou dobu v nemocnici. no to musí být taky pocuc takového smraďocha nemytého ošetřovat.

Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod Babetta » sob 18. pro 2010 19:50:48

Teda to ti řeknu! Ty sestry co je čistí a umývají musí být nátury! Já bych to nedala.

Uživatelský avatar
modrakocka1
Příspěvky: 10024
Registrován: úte 02. bře 2010 7:44:01
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod modrakocka1 » sob 18. pro 2010 21:19:40

no ono to je asi o zvyk. Naší bábu když srazilo auto tak když jsem si měla představit, že jí budu muset mýt zadek tak to taky byl prvně šok, ale jak jí dovezli z nemocnice, tak jsem to prostě vzala tak, že musím. Ono to bylo nepříjemné a ponižující spíš pro ní než pro mě. Ale nikomu bych to nepřála ani z jedné strany. Teda ufff ještě, že už to máme za sebou. To byl perný půlrok. nejlepší bylo, že Eliška byla malinká a já jí třeba kojila a babka mi zvonila na vysílačku, že potřebuje na mísu. No jasně, že jsem nechala raději malou chvíli řvát než abych to pak musela celé převlíkat. Fuj na tu dobu radši ani nevzpomínám.

Uživatelský avatar
pewi
Příspěvky: 620
Registrován: sob 10. dub 2010 14:34:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo nám práve... (slina přinese :-)

Příspěvekod pewi » ned 19. pro 2010 0:07:42

No, tohle teď zažívá moje babička, která dost špatně chodí... Stará se o dědu, kterému amputovali nohu a je na tom bledě, taky už občas nestíhá a nějak mu to prostě všechno moc nejde, neslyší a srdce špatný, plíce špatný.. no co bychom v jeho věku chtěli... :( Ale pro nás pro všechny je to smutný a pro babičku děsnej záhul:(