Semínka zahradních rostlin - výměna

inzerce - nabídka, poptávka, výměna, prodej - rostliny, příslušenství, cokoliv...
Pravidla fóra
1. Vytvořte si vždy vlastní vlákno, nepište do cizích vláken, pokud nereagujete na inzerát zakladatele vlákna!
2. Nepoužívejte obecné názvy pro vlákno - vždy by se z názvu mělo přímo poznat, co je uvnitř - tj. zda nabídka nebo poptávka + další upřesnění - čeho, k jaké příležitosti a pod.
3. Neuvádějte v textu e-mailovou adresu - e-mail se posílá přes ikonku obálky vpravo u příspěvku! (Svůj e-mail si můžete případně změnit v uživatelském panelu...)
4. Zamknout - v sekci Nabízím - Hledám (jinde ne!) má autor vlákna možnost své vlákno zamknout, pokud již není aktuální - např. je nabídka rozebraná...
(na stránce vpravo dole Zamknout téma - vedle kliknout na Přejít a na další stránce ještě potvrdit.) Prosím využívejte to...!
5. Buďte ohleduplní k zadavateli inzerátu a nezasírejte vlákno drbárnou - pokud se vaše otázky nebo připomínky netýkají předmětu inzerátu, pište je raději jinam. ;-)
:3843:
Uživatelský avatar
JoGinger
Příspěvky: 360
Registrován: úte 07. úno 2012 14:06:47
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Semínka zahradních rostlin - výměna

Příspěvekod JoGinger » ned 22. led 2017 14:16:43

:350: Všude spousta sněhu a na mě asi nějak leze jaro. :538: Tak jsem si vzala krabičku se semínkama, co mám posbíráno ze zahrady, z dovolené, z procházek, a zjistila jsem, že je všechna nezaseju, ani kdybych osela půlku Středočeského kraje. Něco okrasné, něco zelenina... Jestli jste na tom stejně, můžeme zkusit něco vyměnit, co vy na to?

Uživatelský avatar
Evuška
Příspěvky: 10030
Registrován: úte 02. bře 2010 16:08:00
Bydliště: Poděbrady

Re: Semínka zahradních rostlin - výměna

Příspěvekod Evuška » pon 23. led 2017 10:08:54

Večer k tomu sednu a sepíšu seznámek.

Uživatelský avatar
EvaK.
Příspěvky: 3213
Registrován: úte 02. bře 2010 6:55:54

Re: Semínka zahradních rostlin - výměna

Příspěvekod EvaK. » sob 28. led 2017 19:47:51

Jani, se mnou měnit nebudeš, já semínka nesbírám...