Hledám Sassy Sister - tmavou

inzerce - nabídka, poptávka, výměna, prodej - rostliny, příslušenství, cokoliv...
Pravidla fóra
1. Vytvořte si vždy vlastní vlákno, nepište do cizích vláken, pokud nereagujete na inzerát zakladatele vlákna!
2. Nepoužívejte obecné názvy pro vlákno - vždy by se z názvu mělo přímo poznat, co je uvnitř - tj. zda nabídka nebo poptávka + další upřesnění - čeho, k jaké příležitosti a pod.
3. Neuvádějte v textu e-mailovou adresu - e-mail se posílá přes ikonku obálky vpravo u příspěvku! (Svůj e-mail si můžete případně změnit v uživatelském panelu...)
4. Zamknout - v sekci Nabízím - Hledám (jinde ne!) má autor vlákna možnost své vlákno zamknout, pokud již není aktuální - např. je nabídka rozebraná...
(na stránce vpravo dole Zamknout téma - vedle kliknout na Přejít a na další stránce ještě potvrdit.) Prosím využívejte to...!
5. Buďte ohleduplní k zadavateli inzerátu a nezasírejte vlákno drbárnou - pokud se vaše otázky nebo připomínky netýkají předmětu inzerátu, pište je raději jinam. ;-)
:3843:
Uživatelský avatar
Olginka
Příspěvky: 623
Registrován: úte 20. zář 2011 8:53:21
Bydliště: Děčínsko
Kontaktovat uživatele:

Hledám Sassy Sister - tmavou

Příspěvekod Olginka » pát 15. bře 2013 21:16:29

Prosím, ráda bych koupila lísteček nebo rostlinku Sassy Sister, ale jen tuhle TMAVOU VARIANTU s tmavými listy, nebo aspoň prosím o tip, kde by se tady dala sehnat. Předem moc díky!!!

Sassy Sister (S. Sorano).jpg
Sassy Sister (S. Sorano) - foto Dimetris

Uživatelský avatar
picris
Příspěvky: 556
Registrován: úte 14. úno 2012 10:04:30
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám Sassy Sister - tmavou

Příspěvekod picris » pát 15. bře 2013 22:20:45

Olginko, 6. odshora - http://www.fialki.de/shop/kollektion-vo ... polumini;6. Nevím, jestli ji má někdo z nás, tahle tmavá varianta není tak častá. Budu tam objednávat, tak kdyby se ti nechtělo kvůli téhle jedné objednávat také, klidně zakoupím a předám třeba na burze v květnu.

Uživatelský avatar
Olginka
Příspěvky: 623
Registrován: úte 20. zář 2011 8:53:21
Bydliště: Děčínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám Sassy Sister - tmavou

Příspěvekod Olginka » sob 16. bře 2013 11:45:07

Picris,
díky moc, byla bych moc ráda. A kdyby ti v zásilce zbylo místo ještě na pár mini lístečků, tak mi prosím dej vědět. Kdyby ne, tak nevadí, budu vděčná i za jediný lísteček. :o) Nemám totiž PayPal, tak se mi každá objednávka pěkně prodraží a také to déle trvá. Každopádně se rozdělíme o výdaje za dopravu. Pak se mi prosím ozvi. Ještě jednou díky moc!

Uživatelský avatar
picris
Příspěvky: 556
Registrován: úte 14. úno 2012 10:04:30
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám Sassy Sister - tmavou

Příspěvekod picris » sob 16. bře 2013 11:54:55

Olgi, nemám s tím žádný problém, vyber si, co chceš a kolik chceš. Pojedeš teda na burzu do Prahy? Kdyby ne, navadí, klidně ti to přepošlu. S Galinou jsem mluvila a už se čeká jen na lepší počasí, takže počítám, že na konci března / začátku dubna otevře obchod. Sepiš si seznam a buď mi ho pošli na e-mail nebo klidně to napiš sem :).

Uživatelský avatar
midibaba
Příspěvky: 253
Registrován: stř 12. říj 2011 20:24:19
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám Sassy Sister - tmavou

Příspěvekod midibaba » ned 24. bře 2013 12:43:36

Picris - už jsi odeslala objednávku? Prodává paní jen listy a nebo i rostlinky?

Uživatelský avatar
picris
Příspěvky: 556
Registrován: úte 14. úno 2012 10:04:30
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám Sassy Sister - tmavou

Příspěvekod picris » ned 24. bře 2013 12:46:08

Má tam pár rostlin, ale ve většině případů jsou to listy. A jestli myslíš objednávku sem ke Galině, tak ne, zatím nemá otevřený obchod, čeká se na lepší počasí.