Hledám černé strepsy - DS-Chernaia Magiia

inzerce - nabídka, poptávka, výměna, prodej - rostliny, příslušenství, cokoliv...
Pravidla fóra
1. Vytvořte si vždy vlastní vlákno, nepište do cizích vláken, pokud nereagujete na inzerát zakladatele vlákna!
2. Nepoužívejte obecné názvy pro vlákno - vždy by se z názvu mělo přímo poznat, co je uvnitř - tj. zda nabídka nebo poptávka + další upřesnění - čeho, k jaké příležitosti a pod.
3. Neuvádějte v textu e-mailovou adresu - e-mail se posílá přes ikonku obálky vpravo u příspěvku! (Svůj e-mail si můžete případně změnit v uživatelském panelu...)
4. Zamknout - v sekci Nabízím - Hledám (jinde ne!) má autor vlákna možnost své vlákno zamknout, pokud již není aktuální - např. je nabídka rozebraná...
(na stránce vpravo dole Zamknout téma - vedle kliknout na Přejít a na další stránce ještě potvrdit.) Prosím využívejte to...!
5. Buďte ohleduplní k zadavateli inzerátu a nezasírejte vlákno drbárnou - pokud se vaše otázky nebo připomínky netýkají předmětu inzerátu, pište je raději jinam. ;-)
:3843:
Uživatelský avatar
midibaba
Příspěvky: 253
Registrován: stř 12. říj 2011 20:24:19
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Hledám černé strepsy - DS-Chernaia Magiia

Příspěvekod midibaba » úte 09. dub 2013 8:28:51

Ahoj, sháním streps DS-Chernaia Magiia (DS-Черная Магия) nebo DS-Svet Dalekikh Planet (DS-Свет Далеких Планет). Jde mi hlavně o tu černou barvu, jeslti je opravdu taková, jak na fotkách. :-)

Uživatelský avatar
Čejka
Příspěvky: 824
Registrován: pon 15. lis 2010 18:01:53
Bydliště: Český Dub Hodky
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám černé strepsy - DS-Chernaia Magiia

Příspěvekod Čejka » úte 09. dub 2013 11:06:04

Ivono, strepsík DS-Chernaia Magiia ti můžu vzít do Prahy, z černých mám ještě TsF-Poliarnaia Noch' a Black Magic Women je taky skoro černý, a potom ještě DS-Orlan.

Uživatelský avatar
midibaba
Příspěvky: 253
Registrován: stř 12. říj 2011 20:24:19
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám černé strepsy - DS-Chernaia Magiia

Příspěvekod midibaba » úte 09. dub 2013 12:18:39

Čejka - tu DS-Chernaia Magiia moc moc prosím :), jinak od TsF-Poliarnaia Noch' jsem žádné foto nenašla, nemáš odkaz? DS-Orlan mi slíbila Packa...

Uživatelský avatar
Packa
Příspěvky: 11379
Registrován: úte 02. bře 2010 11:21:27

Re: Hledám černé strepsy - DS-Chernaia Magiia

Příspěvekod Packa » úte 09. dub 2013 12:29:00


Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám černé strepsy - DS-Chernaia Magiia

Příspěvekod Babetta » úte 09. dub 2013 12:38:36

Teda, holky, ty jsou... ňáám.

švýcarka
Příspěvky: 504
Registrován: stř 13. říj 2010 10:51:47

Re: Hledám černé strepsy - DS-Chernaia Magiia

Příspěvekod švýcarka » stř 10. dub 2013 7:31:33

Čejka píše:Ivono, strepsík DS-Chernaia Magiia ti můžu vzít do Prahy, z černých mám ještě TsF-Poliarnaia Noch' a Black Magic Women je taky skoro černý, a potom ještě DS-Orlan.

Prosím, prosím, smutně koukám, nebyl by kousek lístku od DS-Chernaia Magiia a DS-Orlan? Jen je problém, že nevím, jak bych se mohla revanšovat. Máš jich mnohem víc než já, takže netuším. Takhle kdybys chtěla třeba plnokvětou fuchsii, nebo netuším, čím bych mohla oplatit. Ráda ti i lístky zaplatím, vím, že z toho Ruska to není zadarmo. Hezký den. Eva

Uživatelský avatar
Čejka
Příspěvky: 824
Registrován: pon 15. lis 2010 18:01:53
Bydliště: Český Dub Hodky
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám černé strepsy - DS-Chernaia Magiia

Příspěvekod Čejka » stř 10. dub 2013 19:53:40

Evi, klidně, ježíš, už bych si to měla napsat, abych zase nespoléhala na to moje "to si určitě budu pamatovat". A tu fuchsii, až jestli se nám podaří prodat to naše nádraží a pořídit si bydlení v normální velikosti.

švýcarka
Příspěvky: 504
Registrován: stř 13. říj 2010 10:51:47

Re: Hledám černé strepsy - DS-Chernaia Magiia

Příspěvekod švýcarka » čtv 11. dub 2013 7:45:35

Děkuji moc za lístky, snad na mne nezapomeneš... No, ty fuchsie mám letos pěkné... tak si to rozmysli... někde by se ti vešla a nadělají parády... Už se těším, až je všechny odvezu na chatu... Jen jsem se nějak rozjela, tak budu muset přikoupit nějaké samozavlažovací truhlíky... snad se to vejde. Tak hezký den a nashle v Praze. Eva

Uživatelský avatar
Čejka
Příspěvky: 824
Registrován: pon 15. lis 2010 18:01:53
Bydliště: Český Dub Hodky
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám černé strepsy - DS-Chernaia Magiia

Příspěvekod Čejka » čtv 11. dub 2013 12:02:13

Evi už jsem si to napsala, je to jistota.