Sháním lístečky :)

inzerce - nabídka, poptávka, výměna, prodej - rostliny, příslušenství, cokoliv...
Pravidla fóra
1. Vytvořte si vždy vlastní vlákno, nepište do cizích vláken, pokud nereagujete na inzerát zakladatele vlákna!
2. Nepoužívejte obecné názvy pro vlákno - vždy by se z názvu mělo přímo poznat, co je uvnitř - tj. zda nabídka nebo poptávka + další upřesnění - čeho, k jaké příležitosti a pod.
3. Neuvádějte v textu e-mailovou adresu - e-mail se posílá přes ikonku obálky vpravo u příspěvku! (Svůj e-mail si můžete případně změnit v uživatelském panelu...)
4. Zamknout - v sekci Nabízím - Hledám (jinde ne!) má autor vlákna možnost své vlákno zamknout, pokud již není aktuální - např. je nabídka rozebraná...
(na stránce vpravo dole Zamknout téma - vedle kliknout na Přejít a na další stránce ještě potvrdit.) Prosím využívejte to...!
5. Buďte ohleduplní k zadavateli inzerátu a nezasírejte vlákno drbárnou - pokud se vaše otázky nebo připomínky netýkají předmětu inzerátu, pište je raději jinam. ;-)
:3843:
lintith
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21. dub 2013 11:17:09

Sháním lístečky :)

Příspěvekod lintith » ned 21. dub 2013 11:57:19

Krásnou neděli všem přeji! :538:

Kdysi jsem fialky pěstovala ve velkém - pro radost samozřejmě. Měla jsem spousty lístečků, z lístečků kytičky a dařilo se.
Byla radost dívat se na každé kvetení. :1709: Později se přidali i strepsíci, kohlerky a jiné kytičky.
Bohužel, život tomu chtěl a trochu se vše zamotalo, kytičky vzala voda :( a my jsme se s dcerkou odstěhovaly za novým, snad lepším životem.
Momentálně bydlíme v novém bytečku, čekáme dalšího člena rodiny a po přestěhování zbyly jen prázdné parapety...

Omlouvám se za spam... tímto sháním nejlépe lístečky, ev. malé rostlinky fialek. Kdo by mohl nabídnout, stačí mi klidně odkaz na vaše stránky, kde nabízíte třeba lístečky. Budu moc vděčná, že se nám do života zase vrátí naše oblíbené kytičky. :)

Taktéž sháním streptokarpy, kohlerie, episcie a i jiné jim podobné rostlinky. Kdyby někdo měl nějaký přebytek, budu moc ráda!
Pomalinku polehounku si zase uděláme radost! :8653:

Samozřejmě KOUPÍM. :)

Moc děkuji!
Bára

Uživatelský avatar
HankaP
administrátor
Příspěvky: 4592
Registrován: čtv 03. pro 2009 3:55:29
Bydliště: Praha

Re: Sháním lístečky :)

Příspěvekod HankaP » ned 21. dub 2013 12:43:05

Ahoj Báro! Za žádný spam se neomlouvej, nemáš proč. :-)

Ale stejně jako jsem teď napsala Fickovi ve vedlejším vlákně - těžko ti takhle někdo bude vypisovat, co zrovna má a může nabídnout - webovky všech členů klubu najdeš na klubové stránce v odkazech, někdo je má i tady ve svém profilu (vpravo u příspěvku) nebo v podpisu, jinak můžeš vybírat podle fotek v diskusi nebo v galerii (link vpravo nahoře)... A nebo taky přijet do Prahy na burzu...?
Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat) je věcný rozhovor nad tématem, jehož cílem není rozhodovat, ale věc pečlivě rozebrat z různých stran, shromáždit argumenty a připravit půdu pro rozhodnutí.
korektor.cz

lintith
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21. dub 2013 11:17:09

Re: Sháním lístečky :)

Příspěvekod lintith » ned 21. dub 2013 12:57:28

Děkuji moc, už se tak nějak snažím. :)
Snad brzy přibudou nějaké kytičky. Ohledně burzy v Praze, tak možná. Jsem na nemocenské (těhotná), tudíž mám vycházky. :/ Což mi malinko způsobuje problémy dostat se, kam bych chtěla. Ale zkusím to! :)

Uživatelský avatar
Čejka
Příspěvky: 824
Registrován: pon 15. lis 2010 18:01:53
Bydliště: Český Dub Hodky
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním lístečky :)

Příspěvekod Čejka » ned 21. dub 2013 16:36:51

Včera jsem dávala na svoje stránky nabídku přebytků strepsů, jestli chceš, tak mrkni.

švýcarka
Příspěvky: 504
Registrován: stř 13. říj 2010 10:51:47

Re: Sháním lístečky :)

Příspěvekod švýcarka » pon 22. dub 2013 11:11:52

Čejka píše:Včera jsem dávala na svoje stránky nabídku přebytků strepsů, jestli chceš, tak mrkni.


Moc zdravím.. Mohla bych poprosit o strepsík Infinity a Alpine Cascade? Zaplatim.. Mohu si to převzít na burze? Hezký den Eva

Uživatelský avatar
Packa
Příspěvky: 11379
Registrován: úte 02. bře 2010 11:21:27

Re: Sháním lístečky :)

Příspěvekod Packa » pon 22. dub 2013 12:31:32

Evičko, strepsík Infinity Ti přivezu do Prahy zakořeněný list s miminkem. Alpine Cascade nemám.

Uživatelský avatar
Čejka
Příspěvky: 824
Registrován: pon 15. lis 2010 18:01:53
Bydliště: Český Dub Hodky
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním lístečky :)

Příspěvekod Čejka » pon 22. dub 2013 14:07:41

Evi, jasně, Alpine Cascade už máš stranou, vezmu ti ho do Prahy, dobře, že Hela má Infinity, já už jsem ji (nebo ho) neměla.