Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

inzerce - nabídka, poptávka, výměna, prodej - rostliny, příslušenství, cokoliv...
Pravidla fóra
1. Vytvořte si vždy vlastní vlákno, nepište do cizích vláken, pokud nereagujete na inzerát zakladatele vlákna!
2. Nepoužívejte obecné názvy pro vlákno - vždy by se z názvu mělo přímo poznat, co je uvnitř - tj. zda nabídka nebo poptávka + další upřesnění - čeho, k jaké příležitosti a pod.
3. Neuvádějte v textu e-mailovou adresu - e-mail se posílá přes ikonku obálky vpravo u příspěvku! (Svůj e-mail si můžete případně změnit v uživatelském panelu...)
4. Zamknout - v sekci Nabízím - Hledám (jinde ne!) má autor vlákna možnost své vlákno zamknout, pokud již není aktuální - např. je nabídka rozebraná...
(na stránce vpravo dole Zamknout téma - vedle kliknout na Přejít a na další stránce ještě potvrdit.) Prosím využívejte to...!
5. Buďte ohleduplní k zadavateli inzerátu a nezasírejte vlákno drbárnou - pokud se vaše otázky nebo připomínky netýkají předmětu inzerátu, pište je raději jinam. ;-)
:3843:
Uživatelský avatar
HankaP
administrátor
Příspěvky: 4592
Registrován: čtv 03. pro 2009 3:55:29
Bydliště: Praha

Re: Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

Příspěvekod HankaP » ned 09. bře 2014 8:17:41

No jo, Oli, to je ale čistě věc kupujících, jak moc chtějí a kolik jsou ochotni dát, v tom už je prodávající nevinně... mně ta výchozí cena 70 Kč připadá v pohodě. Naproti tomu dát jenom za lístek třeba 100, 150 Kč (nebo i víc) je taky šílenost - může to třeba uhnít, že jo - a taky to někdo dá.
Prostě nějaké riziko je vždycky a ten boj se sebou si holt musí vybojovat každý sám...
:86540:

Ivčo, tobě blahopřeju k chlapům, co máš doma - určitě jsi teď zvedla vlnu navýsost ospravedlnitelné závisti. ;-)
Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat) je věcný rozhovor nad tématem, jehož cílem není rozhodovat, ale věc pečlivě rozebrat z různých stran, shromáždit argumenty a připravit půdu pro rozhodnutí.
korektor.cz

Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

Příspěvekod Babetta » ned 09. bře 2014 9:40:04

Hanka má pravdu, závidím, ale přeji ti ji i chlapy.

Uživatelský avatar
Olginka
Příspěvky: 623
Registrován: úte 20. zář 2011 8:53:21
Bydliště: Děčínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

Příspěvekod Olginka » ned 09. bře 2014 9:51:42

Hani, asi máš pravdu, každý se musí rozhodnout sám.
Ivčo, máš úžasné chlapy! Držím palce, aby rostlinka vykvetla správně.

Uživatelský avatar
midibaba
Příspěvky: 253
Registrován: stř 12. říj 2011 20:24:19
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

Příspěvekod midibaba » ned 09. bře 2014 10:53:20

Já paní psala dotaz na fialku a zatím jí ani jedna nekvetla. List měla z Litvy, takže je to opravdu risk. Já si ji objednám taky ze zahraničí. :)

Uživatelský avatar
Dana
Příspěvky: 102
Registrován: úte 23. dub 2013 19:33:16
Bydliště: Krupka

Re: Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

Příspěvekod Dana » ned 09. bře 2014 20:14:11

Dana píše:... Bohužel paní prodejkyně vůbec nekomunikuje - už jsem od ní loni jednu rostlinku koupila a pro ty další bych si chtěla zajet osobně (jednak je jízdné levnější než poštovné, ale hlavně je ještě chladno a o rostlinky bych měla strach), ale nelze se s ní domluvit. Rostlinky má ale pěkné a cena je slušná.


Touto cestou posílám paní do Lovosic upřímnou omluvu za to, že jsem uvedla, že nereaguje na vzkazy. Bohužel se ukázalo, že ona ode mne zprávu dostane, ale zpět jsou asi ucpané kabely a ke mně již zpráva nedoputuje. Nyní jsme se domluvily, takže nakupování rostlinek od této paní jednoznačně doporučuji a rostlinky jsou opravdu pěkné.

ivča
Příspěvky: 624
Registrován: pon 28. led 2013 18:04:19
Bydliště: Ostrava

Re: Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

Příspěvekod ivča » úte 11. bře 2014 8:02:42

Omluvu přijímáme, paní z Lovosic komunikuje, až rostlinka fialky od ní dorazí, tak napíšu nebo pošlu fotku.

ivča
Příspěvky: 624
Registrován: pon 28. led 2013 18:04:19
Bydliště: Ostrava

Re: Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

Příspěvekod ivča » úte 18. bře 2014 18:29:47

Tak jak jsem psala, dnes u mě zazvonil pošťák Ondra a dovezl mi velmi očekávanou rostlinku fialky RS-Serpantin i další dvě. Už si lebedijou v květináčcích, snad je neumořím, a paní z Lovosic děkuji, rostlinky má fakt pěkné...

SAM_4061.JPG
SAM_4068.JPG

Uživatelský avatar
cirrhus
Příspěvky: 2260
Registrován: stř 13. úno 2013 17:53:20
Bydliště: Straškov Vodochody

Re: Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

Příspěvekod cirrhus » úte 18. bře 2014 18:35:58

Krása!

Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

Příspěvekod Babetta » stř 19. bře 2014 9:08:31

Ivčo, ať ti rostou a krásně kvetou.

Uživatelský avatar
AnnaZ
Příspěvky: 516
Registrován: pát 12. bře 2010 19:52:08
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

Příspěvekod AnnaZ » stř 19. bře 2014 11:47:16

Ivčo, souhlasím s tebou, paní z Lovosic má opravdu pěkné rostlinky, taky jsem od ní měla, a je velice ochotná a bez problémů komunikuje.

ivča
Příspěvky: 624
Registrován: pon 28. led 2013 18:04:19
Bydliště: Ostrava

Re: Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

Příspěvekod ivča » stř 19. bře 2014 12:16:15

Děkuji vám všem za pochvalu...

Uživatelský avatar
eskargoth
Příspěvky: 218
Registrován: úte 28. srp 2012 14:06:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

Příspěvekod eskargoth » sob 29. bře 2014 13:28:52

Ach jo, vy jste mě tak navnadili, že jsem se na tuhle paní a její Aukro koukla, a asi mi to nedá něco nevydražit... Radši bych pěstovala z lístků, ale prý prodá jen mladé rostlinky. :( Dlouho už chci i EK-Boi Bykov, ale to si říkám, že snad někdo na burze bude mít lístek...

dsdagmar
Příspěvky: 302
Registrován: sob 19. říj 2013 19:37:46

Re: Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

Příspěvekod dsdagmar » sob 29. bře 2014 13:48:53

Když si počkáte, mám od podzimu lístek, zakořeněný - zatím nevím, jestli má rostlinky, mnoho druhých má rostlinky, některé ne, kupovala jsem to na 3krát, z Litvy, a - když budou rostlinky - mohu se ozvat, ale půjde to z Bratislavy, a nevím, jestli bude ta barva, uvidí se, až vyrostou.
Taky jsem jí byla očarována.

ivča
Příspěvky: 624
Registrován: pon 28. led 2013 18:04:19
Bydliště: Ostrava

Re: Sháním fialku РС-Серпантин / RS-Serpantin

Příspěvekod ivča » sob 29. bře 2014 18:15:21

Lísteček EK-Boi Bykov jsem si objednala u pí Prchlíkové, došla mi zásilka tento týden, zrovna když počasí nepřálo a byli mrazíci... několik lístečků to bohužel nerozchodí, a on je mezi nima, ach jo.