Hledám streptocarpus Cerruti od Kabanova/Trofimenko

inzerce - nabídka, poptávka, výměna, prodej - rostliny, příslušenství, cokoliv...
Pravidla fóra
1. Vytvořte si vždy vlastní vlákno, nepište do cizích vláken, pokud nereagujete na inzerát zakladatele vlákna!
2. Nepoužívejte obecné názvy pro vlákno - vždy by se z názvu mělo přímo poznat, co je uvnitř - tj. zda nabídka nebo poptávka + další upřesnění - čeho, k jaké příležitosti a pod.
3. Neuvádějte v textu e-mailovou adresu - e-mail se posílá přes ikonku obálky vpravo u příspěvku! (Svůj e-mail si můžete případně změnit v uživatelském panelu...)
4. Zamknout - v sekci Nabízím - Hledám (jinde ne!) má autor vlákna možnost své vlákno zamknout, pokud již není aktuální - např. je nabídka rozebraná...
(na stránce vpravo dole Zamknout téma - vedle kliknout na Přejít a na další stránce ještě potvrdit.) Prosím využívejte to...!
5. Buďte ohleduplní k zadavateli inzerátu a nezasírejte vlákno drbárnou - pokud se vaše otázky nebo připomínky netýkají předmětu inzerátu, pište je raději jinam. ;-)
:3843:
Uživatelský avatar
cirrhus
Příspěvky: 2260
Registrován: stř 13. úno 2013 17:53:20
Bydliště: Straškov Vodochody

Hledám streptocarpus Cerruti od Kabanova/Trofimenko

Příspěvekod cirrhus » čtv 25. dub 2013 21:24:32

Děvčata, nemá některá z vás náhodou streptocarpus Cerruti od Kabanova/Trofimenko? Koupím, či vyměním.

Uživatelský avatar
HankaP
administrátor
Příspěvky: 4592
Registrován: čtv 03. pro 2009 3:55:29
Bydliště: Praha

Re: Hledám streptocarpus Cerruti od Kabanova/Trofimenko

Příspěvekod HankaP » čtv 25. dub 2013 21:51:31

Mohl by být k mání u Mily ve Švýcarsku - každopádně ho má (odkaz najdeš v odkazech, zadej třeba Švýcarsko - bude tam asi jen ten jediný...).
Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat) je věcný rozhovor nad tématem, jehož cílem není rozhodovat, ale věc pečlivě rozebrat z různých stran, shromáždit argumenty a připravit půdu pro rozhodnutí.
korektor.cz

Uživatelský avatar
cirrhus
Příspěvky: 2260
Registrován: stř 13. úno 2013 17:53:20
Bydliště: Straškov Vodochody

Re: Hledám streptocarpus Cerruti od Kabanova/Trofimenko

Příspěvekod cirrhus » čtv 25. dub 2013 21:53:42

Hani, díky. ;)

Uživatelský avatar
Olginka
Příspěvky: 623
Registrován: úte 20. zář 2011 8:53:21
Bydliště: Děčínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám streptocarpus Cerruti od Kabanova/Trofimenko

Příspěvekod Olginka » pát 26. dub 2013 16:48:09

Pepo, ty stránky jí zničil nějaký šílený hacker. Zatím to má na téhle adrese:
http://mila-milla.livejournal.com

Uživatelský avatar
HankaP
administrátor
Příspěvky: 4592
Registrován: čtv 03. pro 2009 3:55:29
Bydliště: Praha

Re: Hledám streptocarpus Cerruti od Kabanova/Trofimenko

Příspěvekod HankaP » pát 26. dub 2013 18:45:13

Aha, to jsem nevěděla (a ruská verze na těch původních vypadá funkčně - ale může tam být nějaký problém, neříkám, že ne - třeba v administraci, nebo někde jinde, kam prostě člověk z venku nevidí)...

Tak aspoň jsem si teď u ní znovu přečetla, jak je to s tím posíláním do EU - není to teda Schengenem, ale tím, že Mila to posílá z Francie - to jsem si nepamatovala, jen jsem věděla, že to nějak jde... :11953:
No, kdoví, jestli by s tím mohla do Francie, nebýt Švýcarsko v Schengenu - tak třeba jsem nekecala tak úplně... ;-)
Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat) je věcný rozhovor nad tématem, jehož cílem není rozhodovat, ale věc pečlivě rozebrat z různých stran, shromáždit argumenty a připravit půdu pro rozhodnutí.
korektor.cz

Uživatelský avatar
cirrhus
Příspěvky: 2260
Registrován: stř 13. úno 2013 17:53:20
Bydliště: Straškov Vodochody

Re: Hledám streptocarpus Cerruti od Kabanova/Trofimenko

Příspěvekod cirrhus » pát 26. dub 2013 20:04:16

Holky, každopádně moc děkuju. ;)

dsdagmar
Příspěvky: 302
Registrován: sob 19. říj 2013 19:37:46

Re: Hledám streptocarpus Cerruti od Kabanova/Trofimenko

Příspěvekod dsdagmar » ned 20. říj 2013 12:03:09

Dobrý den, jsem na stránce tady jenom 2 dny - Cerruti má jedna pěstitelka v Litvě. Právě si množím z listů - podobá se Dolce&Gabbana - bude asi na jaře.
Jediné - bydlím v Bratislavě. Pozdrav
Dagmar

Uživatelský avatar
cirrhus
Příspěvky: 2260
Registrován: stř 13. úno 2013 17:53:20
Bydliště: Straškov Vodochody

Re: Hledám streptocarpus Cerruti od Kabanova/Trofimenko

Příspěvekod cirrhus » ned 20. říj 2013 12:18:35

Dobrý den, existuje na vás nějaký kontakt?

Uživatelský avatar
HankaP
administrátor
Příspěvky: 4592
Registrován: čtv 03. pro 2009 3:55:29
Bydliště: Praha

Re: Hledám streptocarpus Cerruti od Kabanova/Trofimenko

Příspěvekod HankaP » ned 20. říj 2013 12:42:57

Pepčo, tak jako na každého tady - vpravo pod jménem máš možnost poslat SZ nebo e-mail... :-)
Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat) je věcný rozhovor nad tématem, jehož cílem není rozhodovat, ale věc pečlivě rozebrat z různých stran, shromáždit argumenty a připravit půdu pro rozhodnutí.
korektor.cz

Uživatelský avatar
cirrhus
Příspěvky: 2260
Registrován: stř 13. úno 2013 17:53:20
Bydliště: Straškov Vodochody

Re: Hledám streptocarpus Cerruti od Kabanova/Trofimenko

Příspěvekod cirrhus » ned 20. říj 2013 12:50:25

Jasně. Díky, Hani, hlavu nosím na krku, aby mi do něj nepršelo. :D

Uživatelský avatar
Čejka
Příspěvky: 824
Registrován: pon 15. lis 2010 18:01:53
Bydliště: Český Dub Hodky
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám streptocarpus Cerruti od Kabanova/Trofimenko

Příspěvekod Čejka » ned 20. říj 2013 20:49:46

Jen doplním, Mila už má stránky v pořádku, Cerruti jsem od ní měla v létě, bohužel byl na cestě v těch velkých parnech a asi se zapařil a po pár dnech odešel, ať jsem nad ním čarovala, jak jsem chtěla, teď ho monentálně nemá, ale poprosila jsem o zaslání informace, až bude k dispozici.
Dagmar, můžu se zeptat na jméno pěstitelky z Litvy?