Hledám lidi, co si jako já myslí, že děti patří k rodičům...

inzerce - nabídka, poptávka, výměna, prodej - rostliny, příslušenství, cokoliv...
Pravidla fóra
1. Vytvořte si vždy vlastní vlákno, nepište do cizích vláken, pokud nereagujete na inzerát zakladatele vlákna!
2. Nepoužívejte obecné názvy pro vlákno - vždy by se z názvu mělo přímo poznat, co je uvnitř - tj. zda nabídka nebo poptávka + další upřesnění - čeho, k jaké příležitosti a pod.
3. Neuvádějte v textu e-mailovou adresu - e-mail se posílá přes ikonku obálky vpravo u příspěvku! (Svůj e-mail si můžete případně změnit v uživatelském panelu...)
4. Zamknout - v sekci Nabízím - Hledám (jinde ne!) má autor vlákna možnost své vlákno zamknout, pokud již není aktuální - např. je nabídka rozebraná...
(na stránce vpravo dole Zamknout téma - vedle kliknout na Přejít a na další stránce ještě potvrdit.) Prosím využívejte to...!
5. Buďte ohleduplní k zadavateli inzerátu a nezasírejte vlákno drbárnou - pokud se vaše otázky nebo připomínky netýkají předmětu inzerátu, pište je raději jinam. ;-)
:3843:
Uživatelský avatar
HankaP
administrátor
Příspěvky: 4592
Registrován: čtv 03. pro 2009 3:55:29
Bydliště: Praha

Hledám lidi, co si jako já myslí, že děti patří k rodičům...

Příspěvekod HankaP » ned 25. říj 2015 19:48:07

... a že odebrání dětí a hlavně jejich nevrácení do rodiny, jestliže se podezření neprokázalo, dlouhodobé zabránění kontaktu dětí s rodiči a posléze jejich ponechání v pěstounských rodinách právě s odůvodněním, že už se jim rodiče odcizili, je svinstvo, které nejen že hrubě porušuje úmluvu o právech dítěte, kterou i Norsko podepsalo, ale přímo se vymyká zdravému rozumu...
https://www.facebook.com/CeskoVratmeDetiRodicum

Prosím vás všechny, kdo nejste přesvědčeni, že norský Barnevernet skutečně jedná v zájmu Denise a Davida Michalákových a dalších dětí ve stovkách obdobných případů - podepište petici určenou Evropskému parlamentu - http://www.petice24.com/petice_evropske ... h_dti_do_r.

Děkuju...
Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat) je věcný rozhovor nad tématem, jehož cílem není rozhodovat, ale věc pečlivě rozebrat z různých stran, shromáždit argumenty a připravit půdu pro rozhodnutí.
korektor.cz

Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám lidi, co si jako já myslí, že děti patří k rodičů

Příspěvekod Babetta » pon 26. říj 2015 7:45:04

Podepsáno.

Uživatelský avatar
Evuška
Příspěvky: 10028
Registrován: úte 02. bře 2010 16:08:00
Bydliště: Poděbrady

Re: Hledám lidi, co si jako já myslí, že děti patří k rodičů

Příspěvekod Evuška » pon 26. říj 2015 12:35:43

Taky.
Teda nevím, jestli ti Michalákovi kluci ještě vůbec mámu poznají.

Uživatelský avatar
modrakocka1
Příspěvky: 10024
Registrován: úte 02. bře 2010 7:44:01
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám lidi, co si jako já myslí, že děti patří k rodičů

Příspěvekod modrakocka1 » pon 26. říj 2015 15:37:18

Taky podepsáno. Ale myslím si, že ty děti musí mít v hlavách slušný maglajz. Asi už ani nevědi, kdo jsou jejich praví rodiče.

Uživatelský avatar
Maďa
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 02. bře 2010 14:09:13

Re: Hledám lidi, co si jako já myslí, že děti patří k rodičů

Příspěvekod Maďa » pon 26. říj 2015 16:44:52

Zdravím, také podepsáno.