Hledám fialky

inzerce - nabídka, poptávka, výměna, prodej - rostliny, příslušenství, cokoliv...
Pravidla fóra
1. Vytvořte si vždy vlastní vlákno, nepište do cizích vláken, pokud nereagujete na inzerát zakladatele vlákna!
2. Nepoužívejte obecné názvy pro vlákno - vždy by se z názvu mělo přímo poznat, co je uvnitř - tj. zda nabídka nebo poptávka + další upřesnění - čeho, k jaké příležitosti a pod.
3. Neuvádějte v textu e-mailovou adresu - e-mail se posílá přes ikonku obálky vpravo u příspěvku! (Svůj e-mail si můžete případně změnit v uživatelském panelu...)
4. Zamknout - v sekci Nabízím - Hledám (jinde ne!) má autor vlákna možnost své vlákno zamknout, pokud již není aktuální - např. je nabídka rozebraná...
(na stránce vpravo dole Zamknout téma - vedle kliknout na Přejít a na další stránce ještě potvrdit.) Prosím využívejte to...!
5. Buďte ohleduplní k zadavateli inzerátu a nezasírejte vlákno drbárnou - pokud se vaše otázky nebo připomínky netýkají předmětu inzerátu, pište je raději jinam. ;-)
:3843:
Uživatelský avatar
sapho
Příspěvky: 892
Registrován: pon 01. bře 2010 21:41:31

Hledám fialky

Příspěvekod sapho » pon 03. říj 2016 10:39:02

Ráda bych do své sbírky sehnala - koupím nebo vyměním:

Morgan's Heliotrope Fairy
Morgan's Festival
Morgan's Fiesta
Mac's Something Special
Mac's Carnival Clown
Lituanika

listovou chiméru:

Rob's Lucky Penny
Rob's Lucky Charm
mohu vyměnit za chiméru Psychedelic Show nebo Ma's Hickie
Naposledy upravil(a) sapho dne pon 03. říj 2016 13:55:58, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
EvaK.
Příspěvky: 3213
Registrován: úte 02. bře 2010 6:55:54

Re: Hledám fialky

Příspěvekod EvaK. » pon 03. říj 2016 10:48:52

Ahojky Zdeni, bohužel, nic mi neříkají... Rob's Lucky Penny jsem měla kdysi od Ivanky Kotěte, ale ze dne na den byla pryč, což mi bylo dost líto.

Uživatelský avatar
HankaP
administrátor
Příspěvky: 4592
Registrován: čtv 03. pro 2009 3:55:29
Bydliště: Praha

Re: Hledám fialky

Příspěvekod HankaP » pon 03. říj 2016 12:42:06

Zdeni, Morgan's Fiesta jsem vůbec nikde nenašla - nemůže to být nějaká chyba? Nemáš na ni nějaký odkaz? Úžasnou kolekci řady Morgan's (45 odrůd!) jsem našla na Bloomlovers, ale ani tam taková není...
Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat) je věcný rozhovor nad tématem, jehož cílem není rozhodovat, ale věc pečlivě rozebrat z různých stran, shromáždit argumenty a připravit půdu pro rozhodnutí.
korektor.cz

Uživatelský avatar
sapho
Příspěvky: 892
Registrován: pon 01. bře 2010 21:41:31

Re: Hledám fialky

Příspěvekod sapho » pon 03. říj 2016 13:53:04

Našla jsem právě toto foto...

Morgan's Festival.jpg
Morgan's Festival.jpg (26.71 KiB) Zobrazeno 2125 x
Naposledy upravil(a) HankaP dne pon 03. říj 2016 16:00:26, celkem upraveno 1 x.
Důvod: ... opraveno (viz dále)

Uživatelský avatar
HankaP
administrátor
Příspěvky: 4592
Registrován: čtv 03. pro 2009 3:55:29
Bydliště: Praha

Re: Hledám fialky

Příspěvekod HankaP » pon 03. říj 2016 16:07:35

Aha, tak už je to jasné, našla jsem ten zdroj - tohle je totiž Morgan's Festival - jenže na tom Bloomlovers mají tuhle a ještě jednu fotku blbě pojmenované - mají je sice pod Morgan's Festival, ale když si ji člověk stáhne, tak se to uloží jako "Morgans Fiesta plant.JPG" (tak to bylo právě v minulém příspěvku, ale už jsem to opravila, aby to nezavádělo).
Asi se to někomu spletlo, jsou to docela podobná slova...
Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat) je věcný rozhovor nad tématem, jehož cílem není rozhodovat, ale věc pečlivě rozebrat z různých stran, shromáždit argumenty a připravit půdu pro rozhodnutí.
korektor.cz

Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám fialky

Příspěvekod Babetta » pát 25. lis 2016 12:53:27

Mám z nich jen Lituaniku.