Medové kornoutky
Re: Medové kornoutky
jé tak to už se těším na podzimek....do Brna určitě pojedeš že jo????


- Čejka
- Příspěvky: 824
- Registrován: pon 15. lis 2010 18:01:53
- Bydliště: Český Dub Hodky
- Kontaktovat uživatele:
Re: Medové kornoutky
Ne že bych nechtěla, ale záleží na tom kdy to bude a musím to vědět hodně, hodně dopředu.
- JarkaMirka
- Příspěvky: 822
- Registrován: čtv 18. bře 2010 7:31:10
- Kontaktovat uživatele:
Re: Medové kornoutky
EvaK. píše:Jarko..neochutnala aprtoože jsi tam byla jen na skok a nic jsi nestihla...???? Takže víš co to znamená????
Je mi úplně jasné co jsi tím chtěla napsat ;o)))))
- JarkaMirka
- Příspěvky: 822
- Registrován: čtv 18. bře 2010 7:31:10
- Kontaktovat uživatele:
Re: Medové kornoutky
Joo jinak, holky, přijeďte, ale medové... péct neumím. ;o)))) Ale mohla bych uplácat cosi jiného. ;o)))) Jak ráda bych se s váma sešla...
- modrakocka1
- Příspěvky: 10024
- Registrován: úte 02. bře 2010 7:44:01
- Bydliště: Děčín
- Kontaktovat uživatele:
Re: Medové kornoutky
Tak v pátek nakoupíme a jdu na ně.


- modrakocka1
- Příspěvky: 10024
- Registrován: úte 02. bře 2010 7:44:01
- Bydliště: Děčín
- Kontaktovat uživatele:
- Babetta
- Řád vděčné kočky

- Příspěvky: 8030
- Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
- Bydliště: Břidličná
- Kontaktovat uživatele:
Re: Medové kornoutky
Kotě, já nesmím, ale pohled je na to sladký, vypadá to skvěle.