Stránka 1 z 1

Míša tvarohový (Brno 2010)

Napsal: pon 04. říj 2010 10:37:11
od Martinica
- 1/2 kg tvaroh balený,
- 7-8 dl horkého mléka,
- 1 sáček želatiny práškové,
- cukr vanilkový,
- lžíce kakaa,
- 2 balíčky kulatých piškotů,
- ovoce měkké, raději barevné a chuťově výraznější. Banány půlené, kiwi, broskve, jahody a tak...
- cukr asi 20 dkg, podle chuti.
----------------------------------
Horké mléko umixujeme se želatinou a tvarohem, středně velký plech buď vymažeme olejem, nebo vyložíme fólií, a klademe postupně: ovoce do hezkých obrázků, bude nahoře. Na to piškoty a polovinu umixované tvarohové hmoty. Opět vrstvu piškotů, a zalijeme druhou polovinou tvarohové hmoty, do které jsme mohli přidat lžíci kakaa. Naposledy poslední a třetí vrstvu piškotů. Necháme zaležet do druhého dne v chladu.
Tenhle recept má spoustu obměn, třeba s kysanou smetanou, nebo řídším pudinkem. Tohle je rychlé, jednoduché a docela levné.
Dcerka Blanka pozdravuje a přeje dobrou chuť.
:350: :8653:

Re: Míša tvarohový (Brno 2010)

Napsal: čtv 07. říj 2010 17:06:28
od Brambůrka
To vypadá,že to může být dobré.Bohužel jsem nebyla v Brně...

Re: Míša tvarohový (Brno 2010)

Napsal: čtv 07. říj 2010 20:53:13
od ludka1
tak to si piš, že to bolo vynikajúce.