Stránka 1 z 1

Ořechový koláč (Brno 2010)

Napsal: pát 08. říj 2010 13:10:51
od jadka
Pro všechny, kteří chtěli recept - ingredience jsou stejné viz Orechovo - medový koláč od Růženky.
Rozdíl je jen v krému, kde Růženka dává rum a já šťávu z citrónu.

A jako každá kuchařka máme k dílu trochu jiný přístup - peču na pečícím papíru na velkém plechu, plát na který dávám ořechovou náplň nejdříve trochu zapeču, pak pomažu náplní a dám dopéct.