Holky tu je recept na pracny, které dělám. Krásně a bezproblémů se vyklápí z formiček. Většinou vypadávají sami anebo stačí lehce ťuknout.
50 dkg hladké mouky
35 dkg tuku (Heru používám)
20 dkg cukru moučky
18 dkg rozemletých lískových ořechů (používám vlašáky)
2 celá vejce
2 hřebíčky
3 dkg kakaa
1 vanilkový cukr
mletá skořice podle chuti
to všechno spatlat a nechat min. 1 hodinu odpočinout v chladu
Pracny, medvědí tlapky
- modrakocka1
- Příspěvky: 10024
- Registrován: úte 02. bře 2010 7:44:01
- Bydliště: Děčín
- Kontaktovat uživatele: