Stránka 1 z 1

KRÉMY DO CUKROVÍ - KOŠÍČKY A POD.

Napsal: úte 07. pro 2010 14:04:16
od modrakocka1
tak můžeme se angažovat

Re: KRÉMY DO CUKROVÍ - KOŠÍČKY A POD.

Napsal: čtv 09. pro 2010 10:31:01
od modrakocka1
tak konečně jsem ty recepty našla :

krém na vánoční ořechy: 15 dkg másla, 2 žloutky, 15 dkg cukru, změklá čokoláda (tam poměr nebyl, takže asi podle chuti)

krém košíčky: 14 dkg mletých ořechů, 10 dkg cukru, 10 dkg másla, uvařit jeden puding (hustší), rum - cukr s máslem utřít do pěny, přidat ořechy a nakonec vymíchat do hladka s pudingem a rumem

ořechová náplň: 250 ml sladké smetany svařit s 50 g cukru a 100 g mletých ořechů, to smíchat se 100 g namletých piškotů a 40 ml rumu