Stránka 1 z 1

Študentské koláčiky...

Napsal: ned 09. led 2011 11:47:17
od jandab
110109_112213.jpg

Receptík:
300 g polohrubej múky, 200 g ovsených vločiek, 250 g kryštálového cukru, 200 g nahrubo nasekaných orechov, 150 g tuku (maslo, alebo margarín), 2 polievkové lyžice medu, 50 ml teplej vody, 1,5 čajovej lyžičky sódy bicarbony... Tuk a med spolu zohriať, všetko spolu zmiesiť. Potom robiť guľky veľkosti vlašského orecha, ukladať na papierom vyložený plech a upiecť.

Re: Študentské koláčiky...

Napsal: ned 09. led 2011 12:22:44
od modrakocka1
to vypadá pěkně a určitě zdravě :8653:

Re: Študentské koláčiky...

Napsal: ned 09. led 2011 13:45:53
od jandab
jj Ivanka,sú zdravé,a môžeš pridať aj hrozienka,alebo nejaké iné sušené ovocie,alebo nasekanú čokoládu ...a môžu sa máčať aj v čoko poleve...

Re: Študentské koláčiky...

Napsal: ned 09. led 2011 17:15:49
od Packa
Janičko, až trochu odezní ten přežírací vánoční čas, tak je určitě zkusím.

Re: Študentské koláčiky...

Napsal: ned 09. led 2011 20:53:28
od Babetta
Takovéhle recepty mám ráda... zamíchat a hned na plech a můžou být dobré!

Re: Študentské koláčiky...

Napsal: ned 09. led 2011 20:55:05
od jandab
keď vyskúšate dajte vedieť či Vám chutili...