Študentské koláčiky...
Napsal: ned 09. led 2011 11:47:17
Receptík:
300 g polohrubej múky, 200 g ovsených vločiek, 250 g kryštálového cukru, 200 g nahrubo nasekaných orechov, 150 g tuku (maslo, alebo margarín), 2 polievkové lyžice medu, 50 ml teplej vody, 1,5 čajovej lyžičky sódy bicarbony... Tuk a med spolu zohriať, všetko spolu zmiesiť. Potom robiť guľky veľkosti vlašského orecha, ukladať na papierom vyložený plech a upiecť.
