Knedlíky z mikrovlnky
Napsal: ned 17. úno 2013 14:57:26
Může se hodit.

- 1 šálek hr. mouky
- 1 šálek mléka
- prdopeč půlka
- 1,5 nakrájené housky
- trošku soli
- 1 vejce
Vše smícháme a dáme do vymazané nádobky. Já jsem ji neměla, tak jsem to dala do sáčku a udělala přiměřenou velikost – z krabice od mléka jako „formu“.
Dá se to do mikrovlnky a dělá 4 minuty na plný výkon.
Potom se to nechá ještě tak 2 minuty zklidnit. Babiččiným knedlíkům se to nevyrovná, ale kupovaným určitě.

- 1 šálek hr. mouky
- 1 šálek mléka
- prdopeč půlka
- 1,5 nakrájené housky
- trošku soli
- 1 vejce
Vše smícháme a dáme do vymazané nádobky. Já jsem ji neměla, tak jsem to dala do sáčku a udělala přiměřenou velikost – z krabice od mléka jako „formu“.
Dá se to do mikrovlnky a dělá 4 minuty na plný výkon.
Potom se to nechá ještě tak 2 minuty zklidnit. Babiččiným knedlíkům se to nevyrovná, ale kupovaným určitě.