Stránka 1 z 1

Knedlíky z mikrovlnky

Napsal: ned 17. úno 2013 14:57:26
od Martinica
Může se hodit.
:4225:

- 1 šálek hr. mouky
- 1 šálek mléka
- prdopeč půlka
- 1,5 nakrájené housky
- trošku soli
- 1 vejce

Vše smícháme a dáme do vymazané nádobky. Já jsem ji neměla, tak jsem to dala do sáčku a udělala přiměřenou velikost – z krabice od mléka jako „formu“.
Dá se to do mikrovlnky a dělá 4 minuty na plný výkon.
Potom se to nechá ještě tak 2 minuty zklidnit. Babiččiným knedlíkům se to nevyrovná, ale kupovaným určitě.

knedlík.jpg

Re: Knedlíky z mikrovlnky

Napsal: ned 17. úno 2013 15:12:51
od Babetta
Někde ten recept mám, ale tady ho nebudu muset hledat. Marti, dík.

Re: Knedlíky z mikrovlnky

Napsal: ned 17. úno 2013 20:54:17
od EvaK.
Marti, co znamemá "zklidnit"???

Re: Knedlíky z mikrovlnky

Napsal: pon 18. úno 2013 12:56:41
od Martinica
Ono to hned po skončení ještě trošku pracuje, ale rychle to chladne... takže tak 2-3 minutky a ono se to srovná. Pak to dám ven na talíř a sáček jsem otevřela.