Stránka 1 z 1

Utopenci podle Martě

Napsal: úte 22. říj 2013 13:55:38
od Martinica
Špekáčky oloupu a nakrojím, spíš do kulata, než rovně…

Plním směsí, celkově asi dvě hrsti:

stejný podíl - cibule, kyselý okureček, mrkev, červená paprika, celer – raději stonky, kyselé zelí.

Dám do sklenice a zbytek směsi na to. Zaliju horkým nálevem z okurek, nebo udělám svůj, podobný okurkovému – trochu vody, asi ¼ octa, maličko masoxu a dosolím a dosladím, aby to bylo příjemné.

Vychlazené dám do lednice, hotové je to za pár dní.

Utopenci spešl.jpg

Re: Utopenci podle Martě

Napsal: úte 22. říj 2013 18:35:42
od Maďa
Teda vypadá to nádherně :-). Až se mi sbíhají sliny :-).