Černoščina prsa
Napsal: ned 02. úno 2014 16:27:25
od modrakocka1
Re: Černoščina prsa
Napsal: pon 03. úno 2014 9:02:40
od vlasta sr
Recept poznám, už som ho piekla a je super, odporúčam, mňaaaam.
Re: Černoščina prsa
Napsal: pon 03. úno 2014 16:05:19
od modrakocka1
Vlasti, já ho taky včera večer pekla, akorát jsem udělala puding z půl litru mléka, jak se dělá obvykle, a je to dost řídké. Teda ztuhl krém dobře, ale měl by být tužší. Tak mám ponaučení pro příště. Jinak pravda, je moc dobrý koláček.
Re: Černoščina prsa
Napsal: úte 04. úno 2014 19:12:33
od Babetta
Kotě, vypadá to super.