Malé květináčky dám zdarma na burze

inzerce - nabídka, poptávka, výměna, prodej - rostliny, příslušenství, cokoliv...
Pravidla fóra
1. Vytvořte si vždy vlastní vlákno, nepište do cizích vláken, pokud nereagujete na inzerát zakladatele vlákna!
2. Nepoužívejte obecné názvy pro vlákno - vždy by se z názvu mělo přímo poznat, co je uvnitř - tj. zda nabídka nebo poptávka + další upřesnění - čeho, k jaké příležitosti a pod.
3. Neuvádějte v textu e-mailovou adresu - e-mail se posílá přes ikonku obálky vpravo u příspěvku! (Svůj e-mail si můžete případně změnit v uživatelském panelu...)
4. Zamknout - v sekci Nabízím - Hledám (jinde ne!) má autor vlákna možnost své vlákno zamknout, pokud již není aktuální - např. je nabídka rozebraná...
(na stránce vpravo dole Zamknout téma - vedle kliknout na Přejít a na další stránce ještě potvrdit.) Prosím využívejte to...!
5. Buďte ohleduplní k zadavateli inzerátu a nezasírejte vlákno drbárnou - pokud se vaše otázky nebo připomínky netýkají předmětu inzerátu, pište je raději jinam. ;-)
:3843:
Džejn
Příspěvky: 178
Registrován: sob 06. lis 2010 13:22:04
Bydliště: Tanvald

Malé květináčky dám zdarma na burze

Příspěvekod Džejn » pát 12. dub 2019 8:34:41

Mám spoustu malých plastových hnědých květináčků od průměru 4 cm do průměru cca 7 - nepočítala jsem, kolik jich je, ale tak 20-40 kusů. Už je nepotřebuju, používám větší. Pokud budete mít někdo zájem, přivezu je zítra do Prahy na burzu, abyste si je mohli rozebrat. Samozřejmě ZDARMA.