Bretaňský koláč - řezy - far

Uživatelský avatar
Martinica
Příspěvky: 2854
Registrován: sob 06. bře 2010 18:31:13
Bydliště: Brno

Bretaňský koláč - řezy - far

Příspěvekod Martinica » pon 14. kvě 2012 12:35:32

Suroviny:
6 vajec
250 g krupicového cukru
250 g polohrubé mouky
130 g slaného másla (nebo obyčejného a lžička soli)
1 litr plnotučného mléka
2 lžíce rumu
1 vanilinový cukr
asi 150 g vypeckovaných sušených švestek, taky dávám jablko oloupané a na kousky…

Postup :
Stačí i z poloviční dávky. Vše smícháme a rozšleháme, vlijeme na plech – já používám jako podklad pečicí papír – a neděsíme se, že to vypadá šíleně řídce. Výsledek bude krásný. Konzistence jako tuhá krupičná kaše. Pečeme při střední až vyšší teplotě skoro hodinu. Na talířcích můžeme přidat šlehačku nebo nějaký dobrý džem.

bretansky-far-24489.jpg
bretansky-far-24490.jpg
bretansky-far-24491.jpg

Uživatelský avatar
Maďa
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 02. bře 2010 14:09:13

Re: Bretaňský koláč - řezy - far

Příspěvekod Maďa » pon 14. kvě 2012 12:48:51

Martinko, tak ten vypadá naprosto úžasně, určitě ho vyzkouším :-). Díky za receptík. Myslíš, že by tam šlo dát třebas i kompotované ovoce?

Uživatelský avatar
Martinica
Příspěvky: 2854
Registrován: sob 06. bře 2010 18:31:13
Bydliště: Brno

Re: Bretaňský koláč - řezy - far

Příspěvekod Martinica » pon 14. kvě 2012 17:58:51

Já bych to tam nedávala, teče to i tak a je to jako hustá krupičná kaše potom... spíš oloupané a nakrájené jablko, to jo...
:350: :475:

Uživatelský avatar
Maďa
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 02. bře 2010 14:09:13

Re: Bretaňský koláč - řezy - far

Příspěvekod Maďa » pon 14. kvě 2012 18:30:40

...děkuju za zprávu. :8653: