Suroviny:
6 vajec
250 g krupicového cukru
250 g polohrubé mouky
130 g slaného másla (nebo obyčejného a lžička soli)
1 litr plnotučného mléka
2 lžíce rumu
1 vanilinový cukr
asi 150 g vypeckovaných sušených švestek, taky dávám jablko oloupané a na kousky…
Postup :
Stačí i z poloviční dávky. Vše smícháme a rozšleháme, vlijeme na plech – já používám jako podklad pečicí papír – a neděsíme se, že to vypadá šíleně řídce. Výsledek bude krásný. Konzistence jako tuhá krupičná kaše. Pečeme při střední až vyšší teplotě skoro hodinu. Na talířcích můžeme přidat šlehačku nebo nějaký dobrý džem.
Bretaňský koláč - řezy - far
Re: Bretaňský koláč - řezy - far
Martinko, tak ten vypadá naprosto úžasně, určitě ho vyzkouším :-). Díky za receptík. Myslíš, že by tam šlo dát třebas i kompotované ovoce?
Re: Bretaňský koláč - řezy - far
Já bych to tam nedávala, teče to i tak a je to jako hustá krupičná kaše potom... spíš oloupané a nakrájené jablko, to jo...


Re: Bretaňský koláč - řezy - far
...děkuju za zprávu. 
