Medové kornoutky

Uživatelský avatar
Čejka
Příspěvky: 824
Registrován: pon 15. lis 2010 18:01:53
Bydliště: Český Dub Hodky
Kontaktovat uživatele:

Re: Medové kornoutky

Příspěvekod Čejka » pát 13. kvě 2011 12:25:32

Tak já je napříště upeču zase.

Uživatelský avatar
mikina
Příspěvky: 8722
Registrován: pon 01. bře 2010 21:22:44
Bydliště: Dolní Lutyně

Re: Medové kornoutky

Příspěvekod mikina » pát 13. kvě 2011 12:26:41

jé tak to už se těším na podzimek....do Brna určitě pojedeš že jo???? :8653: :148:

Uživatelský avatar
Čejka
Příspěvky: 824
Registrován: pon 15. lis 2010 18:01:53
Bydliště: Český Dub Hodky
Kontaktovat uživatele:

Re: Medové kornoutky

Příspěvekod Čejka » pát 13. kvě 2011 19:16:10

Ne že bych nechtěla, ale záleží na tom kdy to bude a musím to vědět hodně, hodně dopředu.

Uživatelský avatar
JarkaMirka
Příspěvky: 822
Registrován: čtv 18. bře 2010 7:31:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Medové kornoutky

Příspěvekod JarkaMirka » ned 15. kvě 2011 10:16:26

EvaK. píše:Jarko..neochutnala aprtoože jsi tam byla jen na skok a nic jsi nestihla...???? Takže víš co to znamená????

Je mi úplně jasné co jsi tím chtěla napsat ;o)))))

Uživatelský avatar
JarkaMirka
Příspěvky: 822
Registrován: čtv 18. bře 2010 7:31:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Medové kornoutky

Příspěvekod JarkaMirka » ned 15. kvě 2011 10:18:12

Joo jinak, holky, přijeďte, ale medové... péct neumím. ;o)))) Ale mohla bych uplácat cosi jiného. ;o)))) Jak ráda bych se s váma sešla...

Uživatelský avatar
modrakocka1
Příspěvky: 10024
Registrován: úte 02. bře 2010 7:44:01
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Medové kornoutky

Příspěvekod modrakocka1 » stř 19. pro 2012 13:04:59

Tak v pátek nakoupíme a jdu na ně. :8653: :148:

Uživatelský avatar
modrakocka1
Příspěvky: 10024
Registrován: úte 02. bře 2010 7:44:01
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Medové kornoutky

Příspěvekod modrakocka1 » ned 23. pro 2012 20:19:46

IMG_1899.JPG
Myslím, že to docela jde :-), půlka už je se.raná :-D

Uživatelský avatar
Babetta
Řád vděčné kočky
Řád vděčné kočky
Příspěvky: 8030
Registrován: stř 17. bře 2010 22:15:38
Bydliště: Břidličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Medové kornoutky

Příspěvekod Babetta » pon 24. pro 2012 15:15:49

Kotě, já nesmím, ale pohled je na to sladký, vypadá to skvěle.