Akce

 

bude... (... bude)
... bylo (bylo...)

nahoru

 

nahoruDruhá burza fialek v Brně
7. 10. 2006

 

Druhá burza na sebe nadala dlouho čekat. Na její organizaci se začalo pracovat po úspěchu burzy první. A vzhledem k tomu, že fialkoví nadšenci jsou po celé republice a i na Slovensku, domluvilo se konání burzy v Brně, aby to bylo blíž i pro ostatní, kteří se nemohli té první zúčastnit.
Tentokrát jsme se tedy měli sejít v sokolovně v Brně-Lískovci.

Humorné bylo už poznávání se na pražském autobusovém nádraží, kam jsme se my pražští a okolopražští nahrnuli vybaveni výmluvnými krabicemi, taškami a chladicími boxy. Celkem úspěšně jsme pak našli i tu správnou sokolovnu, v níž se pomalu scházel fialkový národ. Na druhou burzu dorazilo již téměř 30 účastníků. A byla vskutku mezinárodní, protože bylo zastoupeno již i Slovensko. Navzájem jsme se bouřlivé vítali, protože ta radost, že se konečně zase vidíme, se nedala skrýt.

Celý den se nesl ve velice přátelské náladě. Proběhly domluvené výměny, měnily a prodávaly se přebytky, rozdávaly se drobné dárečky. Bylo i malé občerstvení, společné focení... Měnily se hlavně zkušenosti, dávaly se rady. Celý den se povídalo a vše bylo nabito neskutečně pozitivní náladou - bylo prostě vidět, že se každý na setkání těšil.

Právě na této burze se došlo k jednomu důležitému rozhodnutí - totiž že založíme svůj klub fialek. A jak to dopadlo, vidíte sami na těchto stránkách.

Pokud máte zájem, zveme vás dodatečně alespoň na krátkou fotografickou návštěvu naší burzy.

Společné foto
Sisi, Marti Brambůrka, Jabunka, Pejsek Katalog Nabídka přebytků
Janda, Janina, Sisi, Tara, Brambůrka Marka, Ludka, Marti, Ajinka, Monika Belo, Marti, Jabunka Martha, Švadlenka, Elka, Janina, Marka

nahoru

nahoru